Eğitmenlerimiz - Koaktif Club

Indoor Cycling ve Boot Camp eğitmeni. Ayrıca sağlık çalışanı olarak bir hastanede eş zamanlı görev alıyor. Fiziksel ve ruhsal iyilik haline ulaşma isteği ile birlikte derslerinde eğlenmeyi, müziği ön planda tutmayı seviyor.

  Marmara Üniversitesi Turizm Rehberliğinde okuyan Yöntem, üniversite yıllarında çağdaş dans dersleri aldı. 5 sene dans hocalığının ardından Yoga ve Pilates’e yöneldi. E-RYT 500 eğitmeni olan Yöntem, uluslararası onaylı Yoga eğitmen eğitimlerini Türkiye’nin farklı illerinde vermeye devam ediyor. Spor Sakatlanmaları alanında çalışmalarına yoğunluk vermiş, birebir çalışmalarını bu alanda yoğunlaştırmış ve İstanbul’un farklı fizyoterapi merkezlerinde bu alanda […]

   Liseyi hemşirelik bölümü, ilk üniversitesini Fizyoterapi, ikinci üniversitesini antrenörlük üzerine okudu. Yaklaşık 15 yıldır profesyonel olarak antrenman yapıyor, 5 yıldır da profesyonel anlamda bir çok spor kulübünde ve freelance olarak eğitmenlik yapıyor. Atletizm, karate, yüzme ve artistik buz pateni branşlarında sporculuk yaptı ve Fonksiyonel Egzersiz, Cycling, Body Pump vb. yüksek nabız antrenman grup dersleri veriyor.

    Gelişimin holistik bir bakış açısıyla bakabilmekten geldiğine inanır ve öğrencilerine öyle yaklaşır. Bundan dolayı Pilates ğitmenliğinin yanı sıra Transformal Nefes Koçluğu, Mindfulness Temelli Yoga Eğitmenliği ve Kundalini Reiki Master gibi uzmanlıklara da sahip. Bu sayede bir insanın önce postürüne, sonra nefesine, enerjisine, ardından zihnine bakarak ona öyle koçluk yapar, bu da güveni, başarıyı ve motivasyonu […]

     Hatha ve Yin Yoga uzmanı. Ayrıca Mindfulness meditasyon kolaylaştırıcılığı ve bireysel Mindfulness Koçluğu da yapıyor. Yoga derslerini, ”Farkındalık” bilgisini ve yaklaşımını adapte ederek veriyor.

      1981 İzmir doğumlu. 2004 Celal Bayar Üniversitesi Beden Eğitimi Öğretmenliğinden mezunum. Yoga, Aerial Yoga, Budokon Yoga, Budokon Mobility, Pilates, Personal Trainer, Nefes koçu ve Cosmic Energy Therapist uzman olduğu branşlar. Bu alanlarda özel ve grup dersleri kapsamında eğitimler veriyor. Aynı zamanda The Magic Fly/Aerial Yoga Marka sahibi ve Uluslararası standartlarda sertifika verme yetkisine sahip Egitmen […]

       Dövüş sporları ile başladığım spor hayatımda, uzmanlık alanlarıma fitness, crossfit, animal flow ve budokon yoga disiplinlerini de kazandırdım. Hedefim, insanların derslerimde eğlenerek antrenman yapması ve limitlerini zorlayarak performanslarının en iyi seviyelerine ulaşmasıdır.

        Küçük yaşlarda başladığım spor hayatımda birçok spor branşıyla yakından ilgilendim. Özellikle futbol üzerinden yıllarca profesyonel olarak branşımı idame ettirdim. Beraberinde antrenörlük serüvenime yaklaşık 7 sene önce başladım ve birçok tecrübeli mentörden eğitimler aldım. İnsanların hayatlarına eğlenecekleri ve aynı zamanda yaşam standartlarının kalitesini arttıracakları şekilde sporu sevdirerek antrenman yaptırmak öncelikli hedefimdir.

         Marmara Üniversitesi Spor Akademisi Antrenörlük bölümünde okudu. 12 yıl boyunca profesyonel olarak karate milli takımında yer aldı. Türkiye, WSKF Avrupa ve Dünya Şampiyonu. 2011 yılında fitness antrenörlüğüne başladı. Pilates, Boot Camp, Acro Yoga, Jimnastik ve Yakın Dövüş dersleri vermektedir.

          X