Uzmanlık Alanı : HIIT
Uzmanlık Alanı : Boot Camp

Dövüş sporları ile başladığım spor hayatımda, uzmanlık alanlarıma fitness, crossfit, animal flow ve budokon yoga disiplinlerini de kazandırdım. Hedefim, insanların derslerimde eğlenerek antrenman yapması ve limitlerini zorlayarak performanslarının en iyi seviyelerine ulaşmasıdır.

Öğrencilerinin Ağzından
Motivasyon kaynağı
3 Kelimede Eğitmenini Tanı
Mottosu

Diğer Antrenörlerimiz

Marmara Üniversitesi Spor Akademisi Antrenörlük bölümünde okudu. 12 yıl boyunca profesyonel olarak karate milli takımında yer aldı. Türkiye, WSKF Avrupa ve Dünya Şampiyonu. 2011 yılında fitness antrenörlüğüne başladı. Pilates, Boot Camp, Acro Yoga, Jimnastik ve Yakın Dövüş dersleri vermektedir.
    Marmara Üniversitesi Turizm Rehberliğinde okuyan Yöntem, üniversite yıllarında çağdaş dans dersleri aldı. 5 sene dans hocalığının ardından Yoga ve Pilates’e yöneldi. E-RYT 500 eğitmeni olan Yöntem, uluslararası onaylı Yoga eğitmen eğitimlerini Türkiye’nin farklı illerinde vermeye devam ediyor. Spor Sakatlanmaları alanında çalışmalarına yoğunluk vermiş, birebir çalışmalarını bu alanda yoğunlaştırmış ve İstanbul’un farklı fizyoterapi merkezlerinde bu alanda çalışmıştır. Ruhsal rehberlik alanında Silivrikapı Mevlevihanesine devam etmiş, Svagito Liebermeister’dan aldığı çalışmalarla aynı zamanda Aile dizimi danışmanı olarak da çalışmalarını sürdürüyor.
      Liseyi hemşirelik bölümü, ilk üniversitesini Fizyoterapi, ikinci üniversitesini antrenörlük üzerine okudu. Yaklaşık 15 yıldır profesyonel olarak antrenman yapıyor, 5 yıldır da profesyonel anlamda bir çok spor kulübünde ve freelance olarak eğitmenlik yapıyor. Atletizm, karate, yüzme ve artistik buz pateni branşlarında sporculuk yaptı ve Fonksiyonel Egzersiz, Cycling, Body Pump vb. yüksek nabız antrenman grup dersleri veriyor.