Uzmanlık Alanı : Boot Camp
Uzmanlık Alanı : HIIT

Küçük yaşlarda başladığım spor hayatımda birçok spor branşıyla yakından ilgilendim. Özellikle futbol üzerinden yıllarca profesyonel olarak branşımı idame ettirdim. Beraberinde antrenörlük serüvenime yaklaşık 7 sene önce başladım ve birçok tecrübeli mentörden eğitimler aldım. İnsanların hayatlarına eğlenecekleri ve aynı zamanda yaşam standartlarının kalitesini arttıracakları şekilde sporu sevdirerek antrenman yaptırmak öncelikli hedefimdir.

Öğrencilerinin Ağzından
Eğlence makinesi
3 Kelimede Eğitmenini Tanı
Mottosu

Diğer Antrenörlerimiz

Indoor Cycling ve Boot Camp eğitmeni. Ayrıca sağlık çalışanı olarak bir hastanede eş zamanlı görev alıyor. Fiziksel ve ruhsal iyilik haline ulaşma isteği ile birlikte derslerinde eğlenmeyi, müziği ön planda tutmayı seviyor.
    Dövüş sporları ile başladığım spor hayatımda, uzmanlık alanlarıma fitness, crossfit, animal flow ve budokon yoga disiplinlerini de kazandırdım. Hedefim, insanların derslerimde eğlenerek antrenman yapması ve limitlerini zorlayarak performanslarının en iyi seviyelerine ulaşmasıdır.
      Gelişimin holistik bir bakış açısıyla bakabilmekten geldiğine inanır ve öğrencilerine öyle yaklaşır. Bundan dolayı Pilates ğitmenliğinin yanı sıra Transformal Nefes Koçluğu, Mindfulness Temelli Yoga Eğitmenliği ve Kundalini Reiki Master gibi uzmanlıklara da sahip. Bu sayede bir insanın önce postürüne, sonra nefesine, enerjisine, ardından zihnine bakarak ona öyle koçluk yapar, bu da güveni, başarıyı ve motivasyonu getirir.