Uzmanlık Alanı : HIIT
Uzmanlık Alanı : Boot Camp
Uzmanlık Alanı : PIlates
Uzmanlık Alanı : Yoga

Yaptığımız egzersizler, hareket kabiliyetimiz ve esnekliğimiz, fiziksel sağlığımız, kondisyonumuz, mücadele ruhumuz… Bunların hepsi hayata karşı tavrımızı etkiliyor, dönüştürüyor.

Egzersiz başta zorlayıcı olabilir ama asla sıkıcı olmak zorunda değil! Egzersize benimle beraber farklı bir açıda bakmaya ne dersiniz?

Öğrencilerinin ağzından
Sınırları zorlayan
3 Kelimede Eğitmenini tanı
Mottosu

Diğer Antrenörlerimiz

Marmara Üniversitesi Turizm Rehberliğinde okuyan Yöntem, üniversite yıllarında çağdaş dans dersleri aldı. 5 sene dans hocalığının ardından Yoga ve Pilates’e yöneldi. E-RYT 500 eğitmeni olan Yöntem, uluslararası onaylı Yoga eğitmen eğitimlerini Türkiye’nin farklı illerinde vermeye devam ediyor. Spor Sakatlanmaları alanında çalışmalarına yoğunluk vermiş, birebir çalışmalarını bu alanda yoğunlaştırmış ve İstanbul’un farklı fizyoterapi merkezlerinde bu alanda çalışmıştır. Ruhsal rehberlik alanında Silivrikapı Mevlevihanesine devam etmiş, Svagito Liebermeister’dan aldığı çalışmalarla aynı zamanda Aile dizimi danışmanı olarak da çalışmalarını sürdürüyor.
    10 yaşında Fenerbahçe Spor Klubü (Küçük Takım) Basketbol ile başlayan  spor hayatını, yine Fenerbahçe ve Milli Takım Kürek Branşında (23 yaş altı) Uluslararası dereceler ve Türkiye Şampiyonluğu ile uzun yıllar devam ettirdikten sonra kariyerine hiç kopmadan spor ile devam etti. Pilates , Fonksiyonel Egzersiz , Animal Flow ve BodyWeight dersleri vermesinin dışında Calisthenics ve Slackline ile ilgileniyor. Hedefi ; yaşam tarzı olarak benimsediği sporu sevdirmek , bildiklerini öğretmek/paylaşmak ve ulaşabildiği kadar insanda beden farkındalığı yaratabilmek.
      1981 İzmir doğumlu. 2004 Celal Bayar Üniversitesi Beden Eğitimi Öğretmenliğinden mezunum. Yoga, Aerial Yoga, Budokon Yoga, Budokon Mobility, Pilates, Personal Trainer, Nefes koçu ve Cosmic Energy Therapist uzman olduğu branşlar. Bu alanlarda özel ve grup dersleri kapsamında eğitimler veriyor. Aynı zamanda The Magic Fly/Aerial Yoga Marka sahibi ve Uluslararası standartlarda sertifika verme yetkisine sahip Egitmen Eğitmeni.