Uzmanlık Alanı : HIIT
Uzmanlık Alanı : Boot Camp
Uzmanlık Alanı : Rhythm Cycle

Indoor Cycling ve Boot Camp eğitmeni. Ayrıca sağlık çalışanı olarak bir hastanede eş zamanlı görev alıyor. Fiziksel ve ruhsal iyilik haline ulaşma isteği ile birlikte derslerinde eğlenmeyi, müziği ön planda tutmayı seviyor.

Öğrencilerinin Ağzından
Deli dolu, enerjisi çok yüksek, sayesinde yakında hepimiz Kim Kardashian olacağız.
3 Kelimede Eğitmenini Tanı
Mottosu

Diğer Antrenörlerimiz

Gelişimin holistik bir bakış açısıyla bakabilmekten geldiğine inanır ve öğrencilerine öyle yaklaşır. Bundan dolayı Pilates ğitmenliğinin yanı sıra Transformal Nefes Koçluğu, Mindfulness Temelli Yoga Eğitmenliği ve Kundalini Reiki Master gibi uzmanlıklara da sahip. Bu sayede bir insanın önce postürüne, sonra nefesine, enerjisine, ardından zihnine bakarak ona öyle koçluk yapar, bu da güveni, başarıyı ve motivasyonu getirir.
    Marmara Üniversitesi Spor Akademisi Antrenörlük bölümünde okudu. 12 yıl boyunca profesyonel olarak karate milli takımında yer aldı. Türkiye, WSKF Avrupa ve Dünya Şampiyonu. 2011 yılında fitness antrenörlüğüne başladı. Pilates, Boot Camp, Acro Yoga, Jimnastik ve Yakın Dövüş dersleri vermektedir.
      Marmara Üniversitesi Turizm Rehberliğinde okuyan Yöntem, üniversite yıllarında çağdaş dans dersleri aldı. 5 sene dans hocalığının ardından Yoga ve Pilates’e yöneldi. E-RYT 500 eğitmeni olan Yöntem, uluslararası onaylı Yoga eğitmen eğitimlerini Türkiye’nin farklı illerinde vermeye devam ediyor. Spor Sakatlanmaları alanında çalışmalarına yoğunluk vermiş, birebir çalışmalarını bu alanda yoğunlaştırmış ve İstanbul’un farklı fizyoterapi merkezlerinde bu alanda çalışmıştır. Ruhsal rehberlik alanında Silivrikapı Mevlevihanesine devam etmiş, Svagito Liebermeister’dan aldığı çalışmalarla aynı zamanda Aile dizimi danışmanı olarak da çalışmalarını sürdürüyor.