Uzmanlık Alanı : Boot Camp
Uzmanlık Alanı : HIIT
Uzmanlık Alanı : Rhythm Cycle

Liseyi hemşirelik bölümü, ilk üniversitesini Fizyoterapi, ikinci üniversitesini antrenörlük üzerine okudu. Yaklaşık 15 yıldır profesyonel olarak antrenman yapıyor, 5 yıldır da profesyonel anlamda bir çok spor kulübünde ve freelance olarak eğitmenlik yapıyor. Atletizm, karate, yüzme ve artistik buz pateni branşlarında sporculuk yaptı ve Fonksiyonel Egzersiz, Cycling, Body Pump vb. yüksek nabız antrenman grup dersleri veriyor.

Öğrencilerinin Ağzından, O bir
Bordo bereli
3 Kelimede Eğitmenini Tanı
Mottosu

Diğer Antrenörlerimiz

Marmara Üniversitesi Turizm Rehberliğinde okuyan Yöntem, üniversite yıllarında çağdaş dans dersleri aldı. 5 sene dans hocalığının ardından Yoga ve Pilates’e yöneldi. E-RYT 500 eğitmeni olan Yöntem, uluslararası onaylı Yoga eğitmen eğitimlerini Türkiye’nin farklı illerinde vermeye devam ediyor. Spor Sakatlanmaları alanında çalışmalarına yoğunluk vermiş, birebir çalışmalarını bu alanda yoğunlaştırmış ve İstanbul’un farklı fizyoterapi merkezlerinde bu alanda çalışmıştır. Ruhsal rehberlik alanında Silivrikapı Mevlevihanesine devam etmiş, Svagito Liebermeister’dan aldığı çalışmalarla aynı zamanda Aile dizimi danışmanı olarak da çalışmalarını sürdürüyor.

    Antrenmanın gücünü ve etkisini çok küçük yaşlarda deneyimleyip buna büyük bir tutku ile bağlı olan Sena hayatına bisikletin girmesi ile bambaşka bir dünya ile tanışıp bunu herkese ulaştırmayı hedefleyen bir eğitmen.

    Müziğin, ruhun, bedenin ve hareketin aynı anda bir yerlerde buluşabilmesinin tarif edilemeyen bir gücünün olduğuna inanıyor ve bu inançla eğlenirken aynı anda nasıl rahatlayabileceğini, rahatlarken tüm bedenini harekete geçirip kendi sınırlarını aşıp nasıl gücüne güç katabileceğini herkese göstermeye çalışıyor.

    Hem bisiklet üzerinde hemde mat üzerine bedenini harekete teslim edip kendinin en iyi versiyonunu ortaya çıkartabilmen için tüm motivasyonuyla seni bekliyor.

      Indoor Cycling ve Boot Camp eğitmeni. Ayrıca sağlık çalışanı olarak bir hastanede eş zamanlı görev alıyor. Fiziksel ve ruhsal iyilik haline ulaşma isteği ile birlikte derslerinde eğlenmeyi, müziği ön planda tutmayı seviyor.