Uzmanlık Alanı : Aerial Yoga

1981 İzmir doğumlu. 2004 Celal Bayar Üniversitesi Beden Eğitimi Öğretmenliğinden mezunum. Yoga, Aerial Yoga, Budokon Yoga, Budokon Mobility, Pilates, Personal Trainer, Nefes koçu ve Cosmic Energy Therapist uzman olduğu branşlar.
Bu alanlarda özel ve grup dersleri kapsamında eğitimler veriyor.

Aynı zamanda The Magic Fly/Aerial Yoga Marka sahibi ve Uluslararası standartlarda sertifika verme yetkisine sahip Egitmen Eğitmeni.

Öğrencilerinin Ağzından
Kanatları var ruhunda
3 Kelimede Eğitmenini Tanı
Mottosu

Diğer Antrenörlerimiz

10 yaşında Fenerbahçe Spor Klubü (Küçük Takım) Basketbol ile başlayan  spor hayatını, yine Fenerbahçe ve Milli Takım Kürek Branşında (23 yaş altı) Uluslararası dereceler ve Türkiye Şampiyonluğu ile uzun yıllar devam ettirdikten sonra kariyerine hiç kopmadan spor ile devam etti. Pilates , Fonksiyonel Egzersiz , Animal Flow ve BodyWeight dersleri vermesinin dışında Calisthenics ve Slackline ile ilgileniyor. Hedefi ; yaşam tarzı olarak benimsediği sporu sevdirmek , bildiklerini öğretmek/paylaşmak ve ulaşabildiği kadar insanda beden farkındalığı yaratabilmek.
    Dövüş sporları ile başladığım spor hayatımda, uzmanlık alanlarıma fitness, crossfit, animal flow ve budokon yoga disiplinlerini de kazandırdım. Hedefim, insanların derslerimde eğlenerek antrenman yapması ve limitlerini zorlayarak performanslarının en iyi seviyelerine ulaşmasıdır.
      Hatha ve Yin Yoga uzmanı. Ayrıca Mindfulness meditasyon kolaylaştırıcılığı ve bireysel Mindfulness Koçluğu da yapıyor. Yoga derslerini, ''Farkındalık'' bilgisini ve yaklaşımını adapte ederek veriyor.