Uzmanlık Alanı : Pilates
Uzmanlık Alanı : Boot Camp

Marmara Üniversitesi Spor Akademisi Antrenörlük bölümünde okudu. 12 yıl boyunca profesyonel olarak karate milli takımında yer aldı. Türkiye, WSKF Avrupa ve Dünya Şampiyonu. 2011 yılında fitness antrenörlüğüne başladı. Pilates, Boot Camp, Acro Yoga, Jimnastik ve Yakın Dövüş dersleri vermektedir.

Öğrencilerinin Ağzından
Minik Dev
3 Kelimede Eğitmenini Tanı
Mottosu

Diğer Antrenörlerimiz

Nefes Koçu, NLP Uygulayıcısı, NASM Grup Fitness Eğitmeni, sağlık sektöründe eski iletişimci. Kendini fiziksel ve zihinsel olarak sağlıklı ve fit yaşamaya adamış, soulfit.life oluşumu kapsamında nefesinin gücüyle tanışıp kendi dönüşüm yolculuğuna çıkmak isteyenlere rehberlik ediyor. Bireysel ya da grup seanslarına katılan katılımcılarına kısıtlı nefes ile kısıtlı hayat yaşamaktansa dolu dolu yaşamanın tadını çıkarttırmak istiyor!
    Gelişimin holistik bir bakış açısıyla bakabilmekten geldiğine inanır ve öğrencilerine öyle yaklaşır. Bundan dolayı Pilates ğitmenliğinin yanı sıra Transformal Nefes Koçluğu, Mindfulness Temelli Yoga Eğitmenliği ve Kundalini Reiki Master gibi uzmanlıklara da sahip. Bu sayede bir insanın önce postürüne, sonra nefesine, enerjisine, ardından zihnine bakarak ona öyle koçluk yapar, bu da güveni, başarıyı ve motivasyonu getirir.
      1981 İzmir doğumlu. 2004 Celal Bayar Üniversitesi Beden Eğitimi Öğretmenliğinden mezunum. Yoga, Aerial Yoga, Budokon Yoga, Budokon Mobility, Pilates, Personal Trainer, Nefes koçu ve Cosmic Energy Therapist uzman olduğu branşlar. Bu alanlarda özel ve grup dersleri kapsamında eğitimler veriyor. Aynı zamanda The Magic Fly/Aerial Yoga Marka sahibi ve Uluslararası standartlarda sertifika verme yetkisine sahip Egitmen Eğitmeni.