Uzmanlık Alanı : Nefes Terapi

Nefes Koçu, NLP Uygulayıcısı, NASM Grup Fitness Eğitmeni, sağlık sektöründe eski iletişimci.

Kendini fiziksel ve zihinsel olarak sağlıklı ve fit yaşamaya adamış, soulfit.life oluşumu kapsamında nefesinin gücüyle tanışıp kendi dönüşüm yolculuğuna çıkmak isteyenlere rehberlik ediyor.

Bireysel ya da grup seanslarına katılan katılımcılarına kısıtlı nefes ile kısıtlı hayat yaşamaktansa dolu dolu yaşamanın tadını çıkarttırmak istiyor!

Öğrencilerinin Ağzından
Hep olumlu, enerjik, huzur ve şifa veren…
3 Kelimede Eğitmenini Tanı
Mottosu

Diğer Antrenörlerimiz

10 yaşında Fenerbahçe Spor Klubü (Küçük Takım) Basketbol ile başlayan  spor hayatını, yine Fenerbahçe ve Milli Takım Kürek Branşında (23 yaş altı) Uluslararası dereceler ve Türkiye Şampiyonluğu ile uzun yıllar devam ettirdikten sonra kariyerine hiç kopmadan spor ile devam etti. Pilates , Fonksiyonel Egzersiz , Animal Flow ve BodyWeight dersleri vermesinin dışında Calisthenics ve Slackline ile ilgileniyor. Hedefi ; yaşam tarzı olarak benimsediği sporu sevdirmek , bildiklerini öğretmek/paylaşmak ve ulaşabildiği kadar insanda beden farkındalığı yaratabilmek.
  Dövüş sporları ile başladığım spor hayatımda, uzmanlık alanlarıma fitness, crossfit, animal flow ve budokon yoga disiplinlerini de kazandırdım. Hedefim, insanların derslerimde eğlenerek antrenman yapması ve limitlerini zorlayarak performanslarının en iyi seviyelerine ulaşmasıdır.

   Antrenmanın gücünü ve etkisini çok küçük yaşlarda deneyimleyip buna büyük bir tutku ile bağlı olan Sena hayatına bisikletin girmesi ile bambaşka bir dünya ile tanışıp bunu herkese ulaştırmayı hedefleyen bir eğitmen.

   Müziğin, ruhun, bedenin ve hareketin aynı anda bir yerlerde buluşabilmesinin tarif edilemeyen bir gücünün olduğuna inanıyor ve bu inançla eğlenirken aynı anda nasıl rahatlayabileceğini, rahatlarken tüm bedenini harekete geçirip kendi sınırlarını aşıp nasıl gücüne güç katabileceğini herkese göstermeye çalışıyor.

   Hem bisiklet üzerinde hemde mat üzerine bedenini harekete teslim edip kendinin en iyi versiyonunu ortaya çıkartabilmen için tüm motivasyonuyla seni bekliyor.