Uzmanlık Alanı : Rhythm Cycle
Uzmanlık Alanı : Hiit
Uzmanlık Alanı : Boot Camp

Antrenmanın gücünü ve etkisini çok küçük yaşlarda deneyimleyip buna büyük bir tutku ile bağlı olan Sena hayatına bisikletin girmesi ile bambaşka bir dünya ile tanışıp bunu herkese ulaştırmayı hedefleyen bir eğitmen.

Müziğin, ruhun, bedenin ve hareketin aynı anda bir yerlerde buluşabilmesinin tarif edilemeyen bir gücünün olduğuna inanıyor ve bu inançla eğlenirken aynı anda nasıl rahatlayabileceğini, rahatlarken tüm bedenini harekete geçirip kendi sınırlarını aşıp nasıl gücüne güç katabileceğini herkese göstermeye çalışıyor.

Hem bisiklet üzerinde hemde mat üzerine bedenini harekete teslim edip kendinin en iyi versiyonunu ortaya çıkartabilmen için tüm motivasyonuyla seni bekliyor.

Öğrencilerinin Ağzından
Enerji deposu, eğlenceli ve çılgın
3 Kelimede Eğitmenini Tanı
Mottosu

Diğer Antrenörlerimiz

Liseyi hemşirelik bölümü, ilk üniversitesini Fizyoterapi, ikinci üniversitesini antrenörlük üzerine okudu. Yaklaşık 15 yıldır profesyonel olarak antrenman yapıyor, 5 yıldır da profesyonel anlamda bir çok spor kulübünde ve freelance olarak eğitmenlik yapıyor. Atletizm, karate, yüzme ve artistik buz pateni branşlarında sporculuk yaptı ve Fonksiyonel Egzersiz, Cycling, Body Pump vb. yüksek nabız antrenman grup dersleri veriyor.
    Marmara Üniversitesi Spor Akademisi Antrenörlük bölümünde okudu. 12 yıl boyunca profesyonel olarak karate milli takımında yer aldı. Türkiye, WSKF Avrupa ve Dünya Şampiyonu. 2011 yılında fitness antrenörlüğüne başladı. Pilates, Boot Camp, Acro Yoga, Jimnastik ve Yakın Dövüş dersleri vermektedir.
      Hatha ve Yin Yoga uzmanı. Ayrıca Mindfulness meditasyon kolaylaştırıcılığı ve bireysel Mindfulness Koçluğu da yapıyor. Yoga derslerini, ''Farkındalık'' bilgisini ve yaklaşımını adapte ederek veriyor.