Uzmanlık Alanı : Yoga

Hatha ve Yin Yoga uzmanı. Ayrıca Mindfulness meditasyon kolaylaştırıcılığı ve bireysel Mindfulness Koçluğu da yapıyor. Yoga derslerini, ”Farkındalık” bilgisini ve yaklaşımını adapte ederek veriyor.

YogaÖğrencilerinin Ağzından
Eğlenceli, güçlü pratiği var ama şefkatli bir alan da açıyor. Yanında kendimi rahat ve kabul görmüş hissederim .
3 Kelimede Eğitmenini Tanı
Mottosu

Diğer Antrenörlerimiz

Yaptığımız egzersizler, hareket kabiliyetimiz ve esnekliğimiz, fiziksel sağlığımız, kondisyonumuz, mücadele ruhumuz… Bunların hepsi hayata karşı tavrımızı etkiliyor, dönüştürüyor. Egzersiz başta zorlayıcı olabilir ama asla sıkıcı olmak zorunda değil! Egzersize benimle beraber farklı bir açıda bakmaya ne dersiniz?
    1981 İzmir doğumlu. 2004 Celal Bayar Üniversitesi Beden Eğitimi Öğretmenliğinden mezunum. Yoga, Aerial Yoga, Budokon Yoga, Budokon Mobility, Pilates, Personal Trainer, Nefes koçu ve Cosmic Energy Therapist uzman olduğu branşlar. Bu alanlarda özel ve grup dersleri kapsamında eğitimler veriyor. Aynı zamanda The Magic Fly/Aerial Yoga Marka sahibi ve Uluslararası standartlarda sertifika verme yetkisine sahip Egitmen Eğitmeni.
      Küçük yaşlarda başladığım spor hayatımda birçok spor branşıyla yakından ilgilendim. Özellikle futbol üzerinden yıllarca profesyonel olarak branşımı idame ettirdim. Beraberinde antrenörlük serüvenime yaklaşık 7 sene önce başladım ve birçok tecrübeli mentörden eğitimler aldım. İnsanların hayatlarına eğlenecekleri ve aynı zamanda yaşam standartlarının kalitesini arttıracakları şekilde sporu sevdirerek antrenman yaptırmak öncelikli hedefimdir.