Uzmanlık Alanı : Pılates

Gelişimin holistik bir bakış açısıyla bakabilmekten geldiğine inanır ve öğrencilerine öyle yaklaşır. Bundan dolayı Pilates ğitmenliğinin yanı sıra Transformal Nefes Koçluğu, Mindfulness Temelli Yoga Eğitmenliği ve Kundalini Reiki Master gibi uzmanlıklara da sahip. Bu sayede bir insanın önce postürüne, sonra nefesine, enerjisine, ardından zihnine bakarak ona öyle koçluk yapar, bu da güveni, başarıyı ve motivasyonu getirir.

Öğrencilerinin Ağzından
‘Yanıyorsa, devam!’
3 Kelimede Eğitmenini Tanı
Mottosu

Diğer Antrenörlerimiz

1981 İzmir doğumlu. 2004 Celal Bayar Üniversitesi Beden Eğitimi Öğretmenliğinden mezunum. Yoga, Aerial Yoga, Budokon Yoga, Budokon Mobility, Pilates, Personal Trainer, Nefes koçu ve Cosmic Energy Therapist uzman olduğu branşlar. Bu alanlarda özel ve grup dersleri kapsamında eğitimler veriyor. Aynı zamanda The Magic Fly/Aerial Yoga Marka sahibi ve Uluslararası standartlarda sertifika verme yetkisine sahip Egitmen Eğitmeni.
    Liseyi hemşirelik bölümü, ilk üniversitesini Fizyoterapi, ikinci üniversitesini antrenörlük üzerine okudu. Yaklaşık 15 yıldır profesyonel olarak antrenman yapıyor, 5 yıldır da profesyonel anlamda bir çok spor kulübünde ve freelance olarak eğitmenlik yapıyor. Atletizm, karate, yüzme ve artistik buz pateni branşlarında sporculuk yaptı ve Fonksiyonel Egzersiz, Cycling, Body Pump vb. yüksek nabız antrenman grup dersleri veriyor.
      Indoor Cycling ve Boot Camp eğitmeni. Ayrıca sağlık çalışanı olarak bir hastanede eş zamanlı görev alıyor. Fiziksel ve ruhsal iyilik haline ulaşma isteği ile birlikte derslerinde eğlenmeyi, müziği ön planda tutmayı seviyor.